Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
15
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
FA Cup
vs
Manchester City
Manchester United
Leagues Russia
Premier League
First League
Second League A
Second League B Group 1
Second League B Group 2
Second League B Group 3
Second League B Group 4
Cup
Super Cup
Youth Championship
First League
Superliga Women
Cup
Russia 2023/2024
Round:
««
«
Regions Path - 2nd Round
Regions Path - 1st Round
Regions Path - 2nd Round
Regions Path - 3rd Round
Regions Path - 4th Round
Regions Path - 5th Round
Regions Path - 6th Round
Premier League Path - Group Stage
Regions Path - Quarter-finals - 1st Round
Premier League Path - Quarter-finals
Regions Path - Quarter-finals - 2nd Round
Regions Path - Semi-finals - 1st Round
Premier League Path - Semi-finals
Regions Path - Semi-finals - 2nd Round
Regions Path - Final
Premier League Path - Final
Final
»
»»
Ryazan
2
-
1
Kosmos Dolgoprudny
Torpedo Miass
0
Pen.
0
Amkar Perm
Chelyabinsk
1
-
0
Irtysh Omsk
Sakhalinets
0
-
2
Saturn Ramenskoye
Astrakhan
0
-
1
Rotor Volgograd
Tekstilshchik
0
Pen
1-0
0
Amkal
Dinamo Barnaul
3
-
2
Novosibirsk
Chertanovo
0
-
1
Dinamo Kirov
Irkutsk
0
Pen.
0
Dinamo Vladivostok
Khimik Vurnary
1
Pen
1-0
1
Zenit Penza
Legion
1
-
0
Pobeda
Ufa
0
Pen
1-0
0
Nosta
Dinamo Vologda
0
Pen
1-0
0
Spartak Kostroma
Kvant
0
-
2
Kaluga
Luki-Energiya
3
-
0
Tver
Mashuk-KMV
0
-
1
Biolog
SKA Rostov
2
-
1
Chayka
Salyut-Belgorod
2
-
0
Avangard Kursk
Dinamo Stavropol
0
Pen
1-0
0
Spartak Nal'chik
Druzhba
2
-
0
Kuban Pavlovskaya
FK Spartak Tambov
1
-
3
Dinamo Bryansk
Metallurg Lipetsk
1
Pen.
1
Forte Taganrog
Torpedo Vladimir
1
-
2
Khimik Dzerzhinsk
Universitet Ulyanovsk
0
-
6
Volga Ulyanovsk
Sochi
2
Pen
1-0
2
Zvezda St. Petersburg
Murom
1
-
3
2Drots
Peresvet
2
-
5
Veles
Znamya Truda
3
-
1
Zorkiy